full page

Калькулятор вартості

 

Для здійснення замовлення вам необхідно вибрати
всього лише зручний спосіб відправки!


Ми працюємо тільки за попередньою оплатою,
оплата замовлення здійснюється в зручній для Вас формі!

 

Для замовлення наших меблевих фасадів і послуг, Ви можете використовувати:

 

Телефон.

 

Прийом замовлень по факсу:

(044) 424-99-44 здійснюється в робочий час з 9-00 до 18-00. Ви можете скласти своє замовлення згідно нашого бланка замовлення, для цього Вам треба завантажити бланк замовлення, заповнити його і відправити за вказаним номером телефону.
При заповненні замовлення, будь ласка, звертайте увагу на правильність заповнення ваших розмірів, так як після підтвердження Вами замовлення і відправки в виробництво змінити розміри вже не можливо! Ваше замовлення вступає в силу тільки після Вашого підтвердження замовлення!
 

Почту.

 

Прийом замовлень на електронну адресу: mstandart-05@ukr.net можна відправити згідно бланка замовлення в будь-який зручний для Вас час.
При заповненні замовлення ласка звертайте увагу на правильність заповнення ваших розмірів, так як після підтвердження Вами замовлення і відправки в виробництво змінити розміри вже не можливо! Ваше замовлення вступає в силу тільки після Вашого підтвердження замовлення!

 

Сайт.

 

На нашому сайті прийом замовлень проводиться цілодобово. Здійснення замовлення через сайт шляхом заповнення і відправки бланка замовлення набагато швидше і зручніше, ніж за телефоном і поштою. Просто вказуєте Ваші дані і розміри, а система буде автоматично підраховувати загальну суму замовлення.

 

SMS повідомлення

 

Замовити послугу зворотного зв'язку можна через сайт на головній сторінці або відправити нам СМС з текстом "передзвоніть" на номер  (067) 440-55-70  і ми з Вам обов'язково зв'яжемося з вказаним номером Вашого телефону


 

Більше інформації на основній версії сайту >>>